Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized @ca

Programa General

 

DIJOUS 18
18.30 h Fabrik Nomade (Marxa atòpica) |de la plaça del Furs a Convent
Carmen
19.30 h Miss Yuls (festa de benvinguda) | jardí de Convent Carmen
0.00 h Miss Yuls | Café del Negrito

DIVENDRES 19
11 – 13 h Fabrik Nomade (Whispers #1) | biblioteca pública
12 – 15 h Paula Fraile (El rastro involuntario) | portes de l’escola de Santa
Teresa i de l’IES del Carme
17 – 18 h Fabrik Nomade (Ritual 1#) | Banys de l’Almirall
18 h Vorkus Taller (taller de tall làser)
18 – 22 h Janice Martins (Atrópico Eden) | jardí del Comte de Trénor
19 h Linda Lipace (inauguració i presentació del projecte) | Ambau taller
d’arquitectes
19 Exposició col·lectiva #atòpic (inauguració) | Sala el Tossal
19.30 h Exposició col·lectiva #atòpic (inauguració) | Sala la Muralla de Rector
Peset
19.30 h Mar Reykjavik i David Aliaga (El cumpleaños de las cosas) | jardí de
Convent Carmen
19.30 h Lluís Fernández (microconcert de clarinet) | taller de Victoria Cano
20 h Exposició col·lectiva Trypophilias (inauguració) | Hygiene
20 h Lluci Juan (Malabar d’artista) | Sala la Muralla de Rector Peset
20 h Colectivo PDP11 (Dentro y fuera 4.0) | església de Convent Carmen
20 h Taller de Lola Itaglio (taller demostratiu d’estampació de gravat en punta
seca)
20 h Bruno Esposito (inauguració La vida entre blanco y negro) | Sofart Café
20.30 h Gabrielle Mendieta (Blanco sobre azul) | Sala la Muralla de Rector
Peset
20.30 h Codo (Codo live) | jardí de Convent Carmen
21 h Exposició col·lectiva (inauguració) | Fabrika 12

21 h Fabrik Nomade (Lands in e-motion #1) | església de Convent Carmen
0.00 h Juan Ese DJ | Café del Negrito
0.00 – 2.30 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | Espais secrets amb invitació

DISSABTE 20
10 – 13 h Fabrik Nomade (Acció participativa per la construcció de la cabanya
fràgil) | palau del Marqués de Campo
12 – 18 h Paula Fraile (El rastro involuntario) | carrer de l’Hedra
12 – 15 h Miren Zarrabe (Comunión) | plaça del Mercat
12 – 14 h Oscar Chico Garrido (Mensaje Urbanos – taller de collage) | More
Than Food
12 – 19.30 h Filet von Gallo DJ + Polyclinic | jardí de Convent Carmen
13 h Isbel Messeguer / Alfonso Ferri (presentació del vídeo La Manada
Duerme) | església de Covent Carmen
14 – 21 h Calpurnio VJ + Dynamo DJ | església de Convent Carmen
17.30 h Fabrik Nomade (Cabanya Fràgil / València sense parets) | palau del
Marqués de Campo
18.30 – 20 h Fabrik Nomade (Blow in the wind) | rodada amb accions i
performances per Ciutat Vella
19 h Cuerpo Ficción (Transitional Dislocations) | de la plaça del Forn de Sant
Nicolau a la plaça del Correu Vell
21.30 h Ding Dong System (presentació del nou fanzine-disc) | jardí de Convent
Carmen
22 h Fabrik Nomade (Choices #) | església de Convent Carmen

DIUMENGE 21
12 – 19 h La Ostra Azul DJ | jardí de Convent Carmen
13 h Marcel·lí Antúnez (presentació del vídeo Tracapelló) | església de Convent
Carmen
17.30 – 19 h Fabrik Nomade (Mascletà de Mylar) | plaça del Doctor Collado
18 – 22 h Janice Martins (Atrópico Eden) | jardí del Comte de Trénor
18 – 22 h Stupendo Kalamar i Suzuki Zuriaga (sessió funky latin disco) |
restaurant El León de la plaça Redona
19 h Batecs de So (Batecs de So) | església de Convent Carmen

19 h Luís A. Beltrán (presentació del llibre Ambiente swinger o liberal) | Sofart
Café
20 h Fabrik Nomade (Elecció de la fallera de cristall) | jardí de Convent Carmen
21 h El músico y el poeta (Aura) | església de Convent Carmen
21 – 00 h Zero Sound (sessió trance tecno) La Xirgú
23.30 – 2.30 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | Espais secrets amb invitació

DILLUNS 22
21.30 h Santiago Andrés Ferrer (improvisació acústica) La Xirgú

DIMARTS 23
17 h Fabrik Nomade (Ritual #2) | Banys de l’Almirall
18 – 22 h El Prince & Turian Boy DJ Set (festa d’aparadors) | jardí de Convent
Carmen
19.30 h Valencia Soundpainting (Sound Garden) | església de Convent Carmen
19.30 h Juanma Pérez i Isidre Sabater (xarrada «Artistas al rescate, verdadero
o falso») | taller de Juanma Pérez
20 h Juanma Sanz y sus pedales (concert) | Café del Negrito
20.30 h Ramonet DJ | església de Convent Carmen

DIMECRES 24
11.30 – 13 h Fabrik Nomade (Blue Sweet Gravity #1) | Banys de l’Almirall
16.30 – 18 h Fabrik Nomade (Blue Sweet Gravity #2) | Banys de l’Almirall
18 h Iñaki Hate DJ | jardí de Convent Carmen
19 h Fastone (Ilustrafilm) | jardí de Convent Carmen
19.30 h Mireia Pérez (Mira’t, toca’t, totes podem) | església de Convent Carmen
19.30 h «Casa Taller March, un obrador del siglo XXI» (taula redona) | Rector
Peset
20 h Juan Bravo Garabito (inauguració Inspirate air plants) | Café del Negrito
20.30 h Fabrik Nomade (Lands in e-motion) | església de Convent Carmen
21 h Absurdistan (projecció de la pel·lícula) | Fabrika 12
23 – 0.30 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | Espais secrets amb invitació
0.00 h Jeronimo BC (el lado oscuro del Negrito) | Café del Negrito

DIJOUS 25
18 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
19 h Catalina Isis, Jorge Garcia, Sara Olivas, Victor Benavides i el músic Juan
Belda (improvisació de poesia) | Sofart Café
19 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
19.30 h «Nueva Fotografía Latinoamericana» (xarrada) | Momentolux
20 h Visori (Slaves) | església de Convent Carmen
20 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
21.30 h Peranoia (concert acústic) | jardí de Convent Carmen
21.30 h Santiago Andrés Ferrer (improvisació acústica) La Xirgú
22 h Corto Express (mostra del taller) | església de Convent Carmen
22.30 – 1.30 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | espais secrets amb invitació
0.00 h Catalina Isis DJ | Café del Negrito

DIVENDRES 26
11 – 13 h Fabrik Nomade (Whispers #1) | biblioteca pública
16 – 19.30 h Marta Ruiz Anguera (I’m watching art) | seu Intramurs
17.30 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
18 – 22 h (Territoriando) | inici a la plaça dels Furs
18.30 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
19 h Ana Elena Pena i Giberlástico (Cabaret histérico) | església de Convent
Carmen
19.30 h Fabrik Nomade (Skin sense sensei) | refugi dels Serrans
19.30 h Arcúgal i Raponchín (Insomnio) | jardí de Convent Carmen
19.30 h Fermín González (presentació Murallas de Luz) | unapaginaenblanco
20 – 0.00 h Yica Djuric i Gang (extemporánea amb música en directe de
Jahsanti Selektor) | taller de Yica Djuric
20 h Obrim Fronteres (Laberinto azul) | plaça de la Santa Creu
20 h Gianfranco Esposito aka Sinistro (inauguració de Le geometrie dell’Amore)
| Sofart Café
20.30 h Omar Jerez i Julia Martínez (¿Es Omar Jerez el artista más odiado del
arte español?) | església de Convent Carmen
20.30 h Willy McCarthy (des de Londres) | Beers&Travel bar

21 h Alba Karo i Miss Cabrera (En tensión) | Ca Revolta
21 h Von + Gonzalo Scarpa (El proyecto Huzur) | jardí de Convent Carmen
21.30 h Dori & Grey (Amputaciones Fílmicas) | església de Convent Carmen
23 – 2 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | espais secrets amb invitació
0.00 h Juanma Ese DJ | Café del Negrito

DISSABTE 27
12 – 19 h Gerry Paci | jardí de Convent Carmen
12 h Studio Sessentanove (#ranaplazaneveragain) | plaça dels Pinazo
12 – 14 h Sexualmente (Sex-yincana) | inici en Guillem de Castro, 125
13 h Presentació de la revista Sublime | església de Convent Carme
16 – 19.30 h Marta Ruiz Anguera (I’m watching art) | seu Intramurs
17.30 – 20.30 h Fabrik Nomade (Campament fràgil, el córrer alegre, l’últim
ritual) | plaça de l’Almoina
19 h No(dos)3 (Ráyate!) | església de Convent Carmen
19 h Fastone (Ilustrafilm) | plaça del Carme
20 h Videoart Independent Valencià | Sofart Café
20.30 h Ulises Pistolo Eliza (Transubstanciación) | església de Convent Carmen
21 h Cavallo (concert) | jardí de Convent Carmen
23 – 0.00 h Fabrik Nomade (Nits de Gravity) | espais secrets amb invitació

DIUMENGE 28
13 – 19 h D. Julio Sosa DJ | jardí de Convent Carmen
18 h Gabriel de Paco (Zahir) | capella de la Beneficència
18.30 h Linda Verkaaik i Monique Bastiaans (Agarre del sur-Noordergrip #2) |
església de Convent Carmen
19 h Gosomo (Flow for painting) | capella de la Beneficència
19.30 h Linda Verkaaik i Monique Bastiaans (Agarre del sur-Noordergrip #2) |
església de Convent Carmen
19.30 h Andrea Sisternes i Gracia Sánchez (Happening final de Llamémoslo X)
| plaça del Carme
20.30 h Linda Verkaaik I Monique Bastiaans (Agarre del sur-Noordergrip #2) |
església de Convent Carmen
20.30 – 23 h Dr. Cobalto DJ (festa de cloenda) | jardí de Convent Carmen

21 – 00 h Zero Sound (sessió trance tecno) La Xirgú

//